Розклад занять в телефоні

Представляю Вашій увазі додаток Fizmat 1.0 для ОС Android, який дає можливість переглядати розклад занять фізико-математичного факультету. Додаток синхронізується  із базою для Web розкладу.

Додаток можна завантажити тут.

device-2016-03-22-210123Після встановлення додатку необхідно обов’язково синхронізуватися із базою даних (необхідне підключення до інтернету) за допомогою відповідного пункту меню. Надалі додаток працюватиме без використаня інтернету. Наступну синхронізацію необхідно проводити при змінах в розкладі.

Думаю що проект електронного розкладу буде розвиватись і додаток вдосконалюватись. З цією метою мені дуже важливі Ваші відгуки. Прошу повідомляти мене про можливі помилки в роботі додатку на різних моделях телефонів та планшетів, про Ваші побажання щодо вдосконалення додатку а також про нові функції, які на Вашу думку повинні появитись у новій версії програми.

П.С. Для того щоб у додатку та на сайті відображався актуальний розклад Вашої групи необхідно щоб старости вчасно повідомляли відповідальній за редагування бази людині (Бородай Тані).

Коментарі можна залишати тут http://rozklad.kl.com.ua/

Leave a Reply