Конкурс “Юний Ейнштейн” стартує

розміщено в: Новини кафедри | 0

Шановний одинадцятикласнику!

Колектив кафедри фізики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує ТЕБЕ взяти участь у фізичному конкурсі «Юний Ейнштейн».Якщо ТОБІ подобається фізика, астрономія, математика, любиш розв’язувати цікаві та нестандартні задачі, прагнеш пізнати оточуючий світ і в майбутньому обираєш професію фізика, або просто закортіло перевірити чи поглибити власні знання, тоді «Юний Ейнштейн» – саме для ТЕБЕ!Що являє собою конкурс «Юний Ейнштейн»?

Ми пропонуємо комплекс завдань з фізики: тести, якісні та кількісні задачі, в тому числі і задачі олімпіадного рівня. Всі завдання виконуються в режимі он-лайн,  доступ до них буде відкритий  з 06 грудня 2016 року до 15 квітня 2017 року.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися  Тут

Для входу в систему Moodle необхідно мати поштову скриньку в Gmail. Конкурс знаходиться за посиланням .

На переможців конкурсу чекають пам’ятні призи та пільги при вступі на фізико-математичний факультет нашого університету.