Конкурс “Юний Ейнштейн” стартує

розміщено в: Новини кафедри | 4

Шановний одинадцятикласнику!

Колектив кафедри фізики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує ТЕБЕ взяти участь у фізичному конкурсі «Юний Ейнштейн».Якщо ТОБІ подобається фізика, астрономія, математика, любиш розв’язувати цікаві та нестандартні задачі, прагнеш пізнати оточуючий світ і в майбутньому обираєш професію фізика, або просто закортіло перевірити чи поглибити власні знання, тоді «Юний Ейнштейн» – саме для ТЕБЕ!Що являє собою конкурс «Юний Ейнштейн»?

Ми пропонуємо комплекс завдань з фізики: тести, якісні та кількісні задачі, в тому числі і задачі олімпіадного рівня. Всі завдання виконуються в режимі он-лайн,  доступ до них буде відкритий  з 06 грудня 2016 року до 15 квітня 2017 року.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися  Тут

Для входу в систему Moodle необхідно мати поштову скриньку в Gmail. Конкурс знаходиться за посиланням .

На переможців конкурсу чекають пам’ятні призи та пільги при вступі на фізико-математичний факультет нашого університету.

Поділитись в соціальних мережах

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki

4 відповідей

1. Tremendous things here. I’m very happy to look your article.
    Thank you a lot and I am having a look forward to
    contact you. Will you please drop me a mail?

2. Everyone loves what you guys are up too. This type of clever work and coverage!
    Keep up the wonderful works guys I’ve included you guys to
    my own blogroll.

3. Hi to all, for the reason that I am genuinely eager of reading
    this web site’s post to be updated on a regular basis. It carries
    nice material.

4. Hi! I’ve been following your blog for a long time now and finally got the bravery to
    go ahead and give you a shout out from Porter Tx! Just wanted
    to mention keep up the excellent job!