Вітаємо з початком нового навчального року!

Колектив кафедри фізики вітає колег та студентів із початком 2018-2019 навчального року!

Бажаємо Вам працювати злагоджено та продуктивно, бути мудрими, наполегливими та терпеливими у досягненні поставлених цілей та завдань.

А особливі привітання нашим першокурсникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Хочеться побажати, щоб цей день запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих пар і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться! Щасти Вам!