rachkovsky11Рачковський Олег Михайлович, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази), старший викладач кафедри

e-mail: rachkovskyy@kpnu.edu.ua

Викладає дисципліни: загальна фізика (механіка, оптика, атомна і ядерна фізика), теоретична фізика (теоретична механіка), астрономія, методика навчання астрономії.

Автобіографія

Народився 6 грудня 1976 року в селі Довжок, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області, в сім’ї робітників.

У 1983 році пішов в 1 клас Заліської-1 ЗОШ. Її успішно закінчив в 1994 р.

З 1994 по 1999 роки навчався в Кам’янець-Подільському державному педагогічному університеті на фізико-математичному факультеті, та здобув кваліфікацію: вчителя фізики, основ інформатики, астрономії та безпеки життєдіяльності.

З 1999 по 2001 роки навчався в магістратурі  Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету на фізико-математичному факультеті, та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика» та здобув кваліфікацію викладача фізики

З 01.09.1999 року по 01. 09.2000 року працював на посаді старшого лаборанта лабораторії обчислювальної техніки фізико-математичного факультету Кам’янець-подільського державного педагогічного університету. В той же час з 01.10.1999 по 01.09.2001 року працював на посаді вчителя фізики Довжоцького колегіуму в Кам’янець-Подільському районі.

3 01.09.2000 року переведений на посаду асистента кафедри фізики фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету.

З 2004 по 2008 роки навчався в аспірантурі при  Кам’янець-Подільському державному педагогічному університеті на фізико-математичному факультеті, за спеціальністю «Теорія та методика навчання фізики».

3 10.09.2006 року призначений на посаду заступника декана з виховної роботи фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету.

З 19.12.2006 року обраний на посаду старшого викладача кафедри фізики фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету.

З 24.04.2009 року, крім роботи на посаді старшого викладача кафедри фізики, переведений на посаду заступника декана фізико-математичного факультету з виховної та профорієнтаційної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

3 03.10.2013 року, перейшов працювати начальником експлуатаційно-технічного відділу, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та за сумісництвом старшим викладачем кафедри фізики.

З 02 лютого 2015 року, обраний на посаду проректора з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.