Паюк Олександр Петрович

Роки навчання — 2000-2007.  Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика та основи інформатики».

2011 року завершив навчання в аспірантурі Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України. Спеціальність: «Фізика напівпровідників та діелектриків».

В теперішній час науковий співробітник лабораторії оптичних матеріалів і елементів оптоелектроніки Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України.

Левицький Сергій Миколайович

Роки навчання — 1998-2004.   Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика».

Науковий співробітник Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова, спеціаліст з технології синтезу напівпровідників на основі сполук АIIВVI і АIVВVI; лазерних  лазерних  технологій  обробки  і  в  галузі  фізики  напівпровідників     Cd(Zn)Te та експерт у виготовленні на їх основі детекторів інфрачервоного, рентгенівського і гамма випромінювання та ін. 

 Бондарчук Сергій Михайлович

Роки навчання –  1978-1983.  Спеціальність: “Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика”

Герой «Небесної сотні», громадсько-політичний діяч, активний учасник Євромайдану, голова Старокостянтинівської міської організації ВО “Свобода”, помічник-консультант народного депутата України Ігоря Сабія, вчитель фізики Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області. Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014, посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.

Кондратюк Ростислав Романович  

 Роки навчання –  1960-1965. Спеціальність:  “Фізика і загальнотехнічні дисципліни”

 Заступник директора із загальних питань Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки за цикл робіт “Розробка теоретичних основ та унікальної спостережної бази в Голосієві та на Терсколі для дослідження Сонця та тіл Сонячної системи”.

 Вишневський Іван Миколайович 

Роки навчання –  1955-1960. Спеціальність: Фізика

Видатний вчений, визнаний фахівець в галузі ядерної фізики і атомної енергетики, заслужений діяч науки України, лауреат Державної премії України,  директор Інституту ядерних досліджень НАН України, академік НАН України.